Formularz zamówienia

Stacje meteorologiczne z dostępem internetowym

przez Admin (0 komentarzy) Stacje meteorologiczne z dostępem internetowym

Stacje meteorologiczne z dostępem internetowym
Stacje meteorologiczne z dostępem internetowym

Poniższe rejestratory stacji meteorologicznych firmy Onset umożliwiają odczytywanie zebranych danych zarówno poprzez podłączenie stacji do komputera przy pomocy interfejsu USB, jak również zdalnie, z każdego miejsca przy pomocy przeglądarki internetowej. Stacje komunikują się przez Internet z serwerem HOBOlink, na którym zbierane są aktualne parametry pogodowe i przedstawiane w formacie graficznym. Po zalogowaniu na serwer istnieje możliwość przejrzenia aktualnych i przeszłych odczytów, oraz ściągniecia pakietu zarejestrowanych danych w formie pliku. Do rejestratorów można w prosty sposób, w dowolnej konfiguracji, podłączyć dedykowane czujniki lub czujniki innych producentów poprzez odpowiednie adaptery. Rejestratory stacji obsługiwane są lokalnie przez program HOBOware Pro i globalnie, przez serwer HOBOlink, z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Stacje meteorologiczne ONSET- rozwiązania internetowe

HOBO U30 z WiFi
Stacja meteorologiczna HOBO U30 WiFi
Stacja meteorologiczna HOBO U30 WiFi

Rejestrator stacji meteorologicznej z możliwością podłączenia do 15 czujników, przesyłający dane do Internetu poprzez Wi-Fi.

HOBO U30 Ethernet
Stacja meteorologiczna HOBO U30 Ethernet
Stacja meteorologiczna HOBO U30 Ethernet

Rejestrator stacji meteorologicznej z możliwością podłączenia do 15 czujników, przesyłający dane do Internetu poprzez Ethernet.

HOBO U30 GSM
Stacja meteorologiczna HOBO U30 GSM
Stacja meteorologiczna HOBO U30 GSM

Rejestrator stacji meteorologicznej z możliwością podłączenia do 15 czujników, przesyłający dane do Internetu poprzez GSM.

Stacje meteorologiczne współpracujące z programem Virtual Weather Station Internet Edition

Poniższe rejestratory stacji meteorologicznych współpracują z oprogramowaniem Virtual Weather Station Internet Edition. Program VWS IE współpracuje ze stacjami firm: Davis, Oregon Scientific, La Crosse, Rainwise, Weather Hawk, Peet Bros, Texas oraz Columbia. Program ma wbudowanego klienta FTP i umożliwia zbudowanie strony WWW z aktualnymi parametrami pogodowymi. Prosta konfiguracja i wbudowany generator stron internetowych umożliwiają zbudowanie strony, dostosowanej do potrzeb użytkownika. Ponadto istnieje możliwość tworzenia i udostępniania na stronie internetowej aktualnych raportów pogodowych METAR oraz NOAA, wysyłanie powiadomień e-mailem o przekroczonych wartościach alarmowych. 

Davis VantageVue
Stacja meteorologiczna Davis VantageVue
Stacja meteorologiczna Davis VantageVue

Profesjonalna, bezprzewodowa stacja meteorologiczna Vantage Vue ™ renomowanej amerykańskiej firmy DAVIS Instruments z pomiarem temperatury, wilgotności, ciśnienia, opadu oraz kierunku i prędkości wiatru.

Davis Vantage Pro2
Stacja meteorologiczna Davis Vantage Pro2
Stacja meteorologiczna Davis Vantage Pro2

Profesjonalna, bezprzewodowa stacja meteorologiczna z pomiarem temperatury, wilgotności, ciśnienia, opadu oraz kierunku i prędkości wiatru.

Wróć