Formularz zamówienia

Moduł telemetryczy Metron2 - nowość w ofercie MERA

przez Admin (0 komentarzy)

Moduł telemetryczny Metron2 - Nowość w ofercie MERA

Moduł telemetryczy Metron2
Moduł telemetryczy Metron2

MERA wprowadza do oferty nowy produkt - moduł telemetryczny Metron2 brytyjskiej firmy Powelectrics. Urządzenie to dedykowane jest do wszelkiego rodzaju aplikacji wymagających zdalnego monitorowania i alarmowania, takich jak monitorowanie poziomu płynów czy ciśnienia w zbiornikach, temperatury w chłodniach, parametrów zasilania urządzeń elektrycznych itp. Wyposażone jest w 4 niezależne kanały, do których można podłączyć standardowe czujniki analogowe (0-10V lub 4-20mA) lub cyfrowe (zał/wył).

Dostępna jest również wersja z 2 wyjściami przekaźnikowymi, umożliwiającymi np. załączanie zewnętrznych urządzeń sygnalizacyjnych.

Moduł standardowo wyposażony jest w wyświetlacz i 4 przyciski wykorzystywane do celów diagnostycznych w miejscu instalacji. Programowanie odbywa się poprzez USB lub zdalnie. Dzięki wbudowanemu modemowi GSM/GPRS odczytywane dane przesyłane są do aplikacji Metron VIEW, gdzie są dostępne dla użytkownika poprzez przeglądarkę internetową, a więc również przy użyciu smartfona. Z tego poziomu możliwe jest również programowanie urządzenia, konfiguracja progów alarmowych i adresów email, na które mają być wysyłane powiadomienia w razie wystąpienia alarmu.

Urządzenie może być zasilane z sieci, paneli słonecznych lub baterii litowej i jest odporne na warunki atmosferyczne dzięki obudowie o IP67.

Zobacz specyfikację modułu telemetrycznego Metron2

Wróć