Formularz zamówienia

Kamera termowizyjna do +1800°C

przez Admin (0 komentarzy)

Kamera termowizyjna do +1800°C

Kamera termowizyjna optris PI 1M
Kamera termowizyjna optris PI 1M

Kamera termowizyjna PI 1M to najnowszy produkt z oferty firmy Optris. Oprócz dobrze znanych zalet kamer oferowanych przez Optris'a, jak kompaktowe rozmiary, komunikacja przez USB czy bezpłatne oprogramowanie, kamera PI 1M, jako jedyny model na rynku, umożliwia ciągły pomiar temperatury w zakresie od +450 do +1800°C z częstotliwością odświeżania obrazu aż do 1kHz!

Zakres ciągłego pomiaru temperatury do +1800°C

Kamera termowizyjna optris PI 1M dysponuje szerokim zakresem mierzonych temperatur: od +450 do +1800°C.  W odróżnieniu do kamer termowizyjnych, oferowanych przez konkurencję, najnowszy produkt Optris'a posiada  "ciągły" zakres pomiarowy (bez podzakresów), co w znacznym stopniu zwiększa obszar potencjalnych zastosowań oraz czyni ją bardziej wszechstronną.

Regulowana rozdzielczość oraz częstotliwość rejestracji

Kamera termowizyjna optris PI 1M została wyposażona w najnowszy detektor typu CMOS, pozwalający na uzyskanie obrazu termowizyjnego o rozdzielczości aż 764 x 480 pikseli (przy częstotliwości odświeżania obrazu równej 32Hz).

Dodatkowe tryby pracy umożliwiają ustawienie kamery na inne rozdzielczości:

  • 382 x 288 pikseli przy 27Hz/ 80Hz
  • 72 x 56 pikseli przy 1000 Hz - dla procesów szybkozmiennych

Dzięki powyższej funkcjonalności, kamera może działać z częstotliwością odświeżania porównywalną do profesjonalnych pirometrów.

Zobacz specyfikację kamery termowizyjnej optris® PI 1M

Wróć